Ora Guvernatorului Cristian Jurj, DG 2018-2019

Ieri, joi 18 octombrie 2018, am avut deosebita plăcere de a-l avea la întâlnirea săptămânală a clubului nostru pe Guvernatorul Districtului 2241, Cristian Jurj. Alături de el a fost și Asistent Guvernator Gavrilă Vasile. Au fost prezentate proiectele clubuluitrecute, prezente și viitoare. De asemenea DG Cristian Jurj a facut cunoscute o serie de evenimente din cadrul districtului. De asemenea a făcut cunoscută optica sa privind mandatul său, în acest sens lansând invitația ca membrii clubului nostru, alături de toți rotarienii din cadrul districtului, să vină cu propuneri pentru proiecte districtuale durabile și de impact pentru comunitățile din întregul district. O seara deosebita între prieteni.

19 Octombrie 2018

Ora Guvernatorului Cristian Jurj, DG 2018-2019