Rotary Club Campia Turzii are un nou presedinte

Vineri, 24 iunie 2016, Clubul Rotary Câmpia Turzii a organizat ceremonia de predare - primire a mandatului de președinte. Actualul președinte, Laurențiu Bondor, i-a predat mandatul colegului nostru, Chiper Doru.

Printre invitații speciali ai acestui eveniment s-a aflat și viitorul guvernator al Districtului 2241 România-Moldova, Mircea Solovăstru, actualul asistent guvernator, Simion Iosif Mihon și viitorul asistent guvernator Nelu Uțiu.

Conducerea Clubului Rotary Câmpia Turzii, pentru anul rotarian 2016 - 2017 este formată din Doru Chiper - președinte, Cosmin Câmpian - vicepreședinte, Adrian Mischian - trezorier, Alex Toth - secretar. Noua echipă va prelua prerogativele începând cu 1 iulie 2016.

Cu această ocazie am primit în rândurile clubului încă doi membrii noi, Alex Toth și Călin Milea, cărora le urăm bun venit.

Felicitari, Bondor Laurentiu, pentru activitatea din mandatul 2014-2016, mult succes Doru Chiper in activitatea din acest mandat!

Felicitari si succes tuturor colegilor care au pus suflet in proiectele Rotary si au servit mai presus de sine!

27 Iunie 2016

Ceremonia de schimbare a președintelui, 24 iunie 2016